אברהם יוסף שפירא

  • אברהם יוסף שפירא
    תמונה זו מוצגת בוויקיפדיה בשימוש הוגן. נשמח להחליפה בתמונה חופשית.
    תמונה זו מוצגת בוויקיפדיה בשימוש הוגן.
    נשמח להחליפה בתמונה חופשית.
    לידה 2 במרץ 1921
    רומניה עריכת הנתון בוויקינתונים
    פטירה 26 ביוני 2000 (בגיל 79)
    ישראל עריכת הנתון בוויקינתונים
    מדינה ישראל עריכת הנתון בוויקינתונים
    תאריך עלייה 1949
    מקום קבורה הר המנוחות עריכת הנתון בוויקינתונים
    עיסוק פוליטיקאי, איש עסקים עריכת הנתון בוויקינתונים
    מפלגה יהדות התורה, אגודת ישראל
    חבר הכנסת
    20 ביולי 198121 בנובמבר 1988
    (7 שנים ו-17 שבועות)
    13 ביולי 199217 ביוני 1996
    (4 שנים)
    כנסות 10 - 11, 13
    תפקידים נוספים
    • יו"ר הנהלת הקואליציה
    • יו"ר ועדת הכספים
    • יו"ר תשלובת השטיחים כרמל קיסריה גלנויט
    לעריכה בוויקינתונים שמשמש מקור לחלק מהמידע בתבנית oojs ui icon info big.svg

    אברהם יוסף (מוניה) שפירא (כ"ב באדר א' ה'תרפ"א, 2 במרץ 1921כ"ג בסיוון תש"ס, 26 ביוני 2000) היה חבר הכנסת מטעם אגודת ישראל ויהדות התורה ואיש עסקים.

  • ביוגרפיה
  • עסקים
  • קריירה פוליטית
  • חיים אישיים
  • לקריאה נוספת
  • קישורים חיצוניים
  • הערות שוליים

אברהם יוסף שפירא
תמונה זו מוצגת בוויקיפדיה בשימוש הוגן. נשמח להחליפה בתמונה חופשית.
תמונה זו מוצגת בוויקיפדיה בשימוש הוגן.
נשמח להחליפה בתמונה חופשית.
לידה 2 במרץ 1921
רומניה עריכת הנתון בוויקינתונים
פטירה 26 ביוני 2000 (בגיל 79)
ישראל עריכת הנתון בוויקינתונים
מדינה ישראל עריכת הנתון בוויקינתונים
תאריך עלייה 1949
מקום קבורה הר המנוחות עריכת הנתון בוויקינתונים
עיסוק פוליטיקאי, איש עסקים עריכת הנתון בוויקינתונים
מפלגה יהדות התורה, אגודת ישראל
חבר הכנסת
20 ביולי 198121 בנובמבר 1988
(7 שנים ו-17 שבועות)
13 ביולי 199217 ביוני 1996
(4 שנים)
כנסות 10 - 11, 13
תפקידים נוספים
  • יו"ר הנהלת הקואליציה
  • יו"ר ועדת הכספים
  • יו"ר תשלובת השטיחים כרמל קיסריה גלנויט
לעריכה בוויקינתונים שמשמש מקור לחלק מהמידע בתבנית OOjs UI icon info big.svg

אברהם יוסף (מוניה) שפירא (כ"ב באדר א' ה'תרפ"א, 2 במרץ 1921כ"ג בסיוון תש"ס, 26 ביוני 2000) היה חבר הכנסת מטעם אגודת ישראל ויהדות התורה ואיש עסקים.