איתן כבל
English: Eitan Cabel

איתן כבל
CABELE.JPG
לידה23 באוגוסט 1959 (בן 59)
י"ט באב ה'תשי"ט
ראש העין, ישראל עריכת הנתון בוויקינתונים
מדינהישראל עריכת הנתון בוויקינתונים
השכלההאוניברסיטה העברית בירושלים עריכת הנתון בוויקינתונים
עיסוקפוליטיקאי עריכת הנתון בוויקינתונים
מפלגהמפלגת העבודה הישראלית עריכת הנתון בוויקינתונים
סיעהישראל אחת
העבודה-מימד-עם אחד
עבודה-מימד
העבודה
המחנה הציוני
יושב ראש וועדת הכלכלה
בכנסת ה־16
11 בינואר 2005 – 31 בינואר 2005
(3 שבועות)
בכנסת ה־20
3 ביוני 2015 – מכהן
(4 שנים)
חבר הכנסת
15 באוקטובר 1996 – 7 ביוני 1999
(שנתיים ו-33 שבועות)
9 במרץ 2001 – 30 באפריל 2019
(18 שנים)
כנסותה־14, ה־1520
שר בלי תיק
בממשלה ה־31
4 במאי 2006 – 4 במאי 2007
(שנה)
תפקידים בולטים נוספים
פרסים והוקרה
פרס לח"כ יוצא מן הכלל של המכון הישראלי לדמוקרטיה (21 ביולי 2015) עריכת הנתון בוויקינתונים
לעריכה בוויקינתונים שמשמש מקור לחלק מהמידע בתבנית OOjs UI icon info big.svg

איתן כבל (נולד ב-23 באוגוסט 1959) הוא פוליטיקאי ישראלי אשר כיהן כחבר כנסת מטעם מפלגת העבודה, כיהן כיושב-ראש ועדת הכלכלה של הכנסתשר בלי תיק הממונה על רשות השידור, ושימש מזכ"ל מפלגת העבודה.