יגאל הורביץ
English: Yigal Hurvitz

יגאל הורביץ
Horvitz yigal.jpg
לידה15 באוקטובר 1918
נחלת יהודה, פלשתינה (א"י)
פטירה10 בינואר 1994 (בגיל 75)
כפר ורבורג, ישראל
מדינהישראלישראל  ישראל
מקום קבורהבית העלמין, כפר ורבורג
עיסוקפוליטיקאי, איש עסקים עריכת הנתון בוויקינתונים
מפלגהרשימת פועלי ישראל עריכת הנתון בוויקינתונים
סיעההרשימה הממלכתית, הליכוד, רפ"י, תנועה להתחדשות ממלכתית, אומץ
שר האוצר ה־7
7 בנובמבר 197913 בינואר 1981
(שנה ו-9 שבועות)
שר התעשייה, המסחר והתיירות ה־11
20 ביוני 19771 באוקטובר 1978
(שנה ו-14 שבועות)
שר בלי תיק
13 בספטמבר 198422 בדצמבר 1988
(4 שנים ו-14 שבועות)
חבר הכנסת
17 בנובמבר 196920 ביולי 1981
(11 שנים)
16 באוקטובר 198113 ביולי 1992
(10 שנים)
כנסות7 - 9, 10 - 12
יו"ר ועדת הכלכלה ה־6
11 בדצמבר 197413 ביוני 1977
(שנתיים ו-26 שבועות)
לעריכה בוויקינתונים שמשמש מקור לחלק מהמידע בתבנית OOjs UI icon info big.svg

יִגָּאֵל הורביץ (15 באוקטובר 1918 - 10 בינואר 1994), מדינאי, חבר כנסת, שר ואיש עסקים, ממקימי הליכוד.