מיכאל מלכיאור

מיכאל מלכיאור
Rabbi Michael Melchior.jpg
מיכאל מלכיאור, 2006
לידה31 בינואר 1954 (בן 65)
כ"ד בשבט ה'תשי"ד
דנמרקדנמרק קופנהגן, דנמרק
מדינהישראלישראל  ישראל
תאריך עלייה1986
עיסוקפוליטיקאי, רב עריכת הנתון בוויקינתונים
מפלגהמפלגת מימד עריכת הנתון בוויקינתונים
סיעהישראל אחת, עבודה-מימד,
העבודה-מימד-עם אחד, מימד
שר בלי תיק
5 באוגוסט 19997 במרץ 2001
(שנה ו-30 שבועות)
חבר הכנסת
7 ביוני 199924 בפברואר 2009
(9 שנים ו-37 שבועות)
כנסות15 - 17
יו"ר הוועדה לזכויות הילד ה־2
17 בפברואר 20031 בפברואר 2005
(שנתיים)
יו"ר ועדת החינוך, התרבות והספורט ה־17
17 במאי 200624 בפברואר 2009
(שנתיים ו-40 שבועות)
תפקידים בולטים
פרסים והוקרה
פרס בונה הגשר (1993) עריכת הנתון בוויקינתונים
לעריכה בוויקינתונים שמשמש מקור לחלק מהמידע בתבנית OOjs UI icon info big.svg

מיכאל מלכיאור (נולד ב-31 בינואר 1954) הוא רב, ראש מפלגת מימד, ולשעבר שר וחבר הכנסת מטעם הרשימה המשותפת של מפלגת העבודה ומפלגת מימד. היה מועמד לכנסת ה-18 כראש הרשימה "התנועה הירוקה - מימד".