רשות המסים בישראל | נציבי מס הכנסה וראשי רשות המיסים

נציבי מס הכנסה וראשי רשות המיסים

נציבי מס הכנסה בישראל
שם הנציב התחלת כהונה סיום כהונה
ג"ד פייטון 1941 1948
ד"ר אהרון (ארתור) ברגמן 1948 1950
בן-ציון ארגוב 1950 24 במאי 1954
ד"ר תיאודור ברוש 1 בספטמבר 1954 31 ביוני 1960
אברהם גבעוני 1 בפברואר 1960 31 באוגוסט 1962
עוזיאל שטיינברג 1 בספטמבר 1962 31 בינואר 1966
יעקב תמיר 1 בפברואר 1966 31 בינואר 1975
משה נוידרפר 1 בפברואר 1975 31 במאי 1975
יצחק מן 1 ביוני 1975 31 במרץ 1976
אליעזר שילוני 1 באפריל 1976 30 ביוני 1978
דב נייגר 10 ביולי 1978 15 באוגוסט 1985
יאיר רבינוביץ 15 באוגוסט 1985 1 ביולי 1989
משה גביש 2 ביולי 1989 30 באוגוסט 1993
דורון לוי 1 בספטמבר 1993 31 בדצמבר 1998
יוני קפלן 1 בינואר 1999 31 בדצמבר 2001
טלי ירון-אלדר 1 בינואר 2002 30 ביוני 2004
מנהלי רשות המיסים
שם המנהל התחלת כהונה סיום כהונה
איתן רוב 1 ביולי 2004 31 בדצמבר 2005
ג'קי מצא 1 בינואר 2006 15 בינואר 2007
יוסי בכר 16 בינואר 2007 15 באפריל 2007
יהודה נסרדישי 16 באפריל 2007 31 באוקטובר 2011
דורון ארבלי 1 בנובמבר 2011 17 במרץ 2013
משה אשר 18 במרץ 2013 15 במרץ 2018
ערן יעקב מרץ 2018